CTS Electronic Components (745C101152JP)
PartNo:
745C101152JP
Manufacturers:
CTS Electronic Components
Description:
Resistor Networks & Arrays 1.5Kohms 50V 5%
Details
Product Type:
Arrays
Termination Style:
SMD/SMT
Resistor Values:
1.5 kOhms