 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (745C101153JP)
CTS Electronic Components 745C101153JP
PartNo:
745C101153JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 2910
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 15Kohms 50V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:15 kOhms