 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (745C101223JP)
CTS Electronic Components 745C101223JP
PartNo:
745C101223JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 4000
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 22Kohms 50V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:22 kOhms