CTS Electronic Components (745C101332JP)
PartNo:
745C101332JP
Manufacturers:
CTS Electronic Components
Qty:
234
Request Qty:
Description:
Resistor Networks & Arrays 3.3Kohms 50V 5%
Resistor Values:
3.3 kOhms