 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (745C101510JP)
CTS Electronic Components 745C101510JP
PartNo:
745C101510JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 502
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 51ohms 5% Bussed
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:51 Ohms