 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (745C101682JP)
CTS Electronic Components 745C101682JP
PartNo:
745C101682JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 2865
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 6.8Kohms 50V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:6.8 kOhms