 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (745C101820JP)
CTS Electronic Components 745C101820JP
PartNo:
745C101820JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 3170
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 82ohms 5% Bussed
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:82 Ohms