CTS Electronic Components (746X101101JP)
PartNo:
746X101101JP
Manufacturers:
CTS Electronic Components
Qty:
362
Request Qty:
Description:
Resistor Networks & Arrays 100ohms 25V 5%
Details
Product Type:
Arrays
Termination Style:
SMD/SMT
Resistor Values:
100 Ohms