 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (746X101104JP)
CTS Electronic Components 746X101104JP
PartNo:
746X101104JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 5616
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 100Kohms 25V 5%
RoHS:Details
Product Type:Arrays
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:100 kOhms