 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (746X101333JP)
CTS Electronic Components 746X101333JP
PartNo:
746X101333JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 482
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 33Kohms 5% Bussed
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:33 kOhms