 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (746X101471JP)
CTS Electronic Components 746X101471JP
PartNo:
746X101471JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 702
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 470ohms 25V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:470 Ohms