 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (746X101473JP)
CTS Electronic Components 746X101473JP
PartNo:
746X101473JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 4300
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 47Kohms 5% Bussed
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:47 kOhms