 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (746X101681JP)
CTS Electronic Components 746X101681JP
PartNo:
746X101681JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 3736
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 680ohms 25V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:680 Ohms