 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (752091103GPTR7)
CTS Electronic Components 752091103GPTR7
PartNo:
752091103GPTR7
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 843
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 10Kohms 2% Bussed
RoHS:Details
Product Type:Networks
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:10 kOhms