 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (752091222GPTR7)
CTS Electronic Components 752091222GPTR7
PartNo:
752091222GPTR7
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 429
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 2.2Kohms 2% Bussed
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:2.2 kOhms