CTS Electronic Components (752091681GPTR7)
PartNo:
752091681GPTR7
Manufacturers:
CTS Electronic Components
Qty:
944
Request Qty:
Description:
Resistor Networks & Arrays 680ohms 2% Bussed
Details
Product Type:
Networks
Termination Style:
SMD/SMT
Resistor Values:
680 Ohms