 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (752181102GPTR7)
CTS Electronic Components 752181102GPTR7
PartNo:
752181102GPTR7
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 989
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 1Kohms 2% Bussed
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:1 kOhms