CTS Electronic Components (753091103GPTR7)
PartNo:
753091103GPTR7
Manufacturers:
CTS Electronic Components
Qty:
979
Request Qty:
Description:
Resistor Networks & Arrays 10Kohms 2% Bussed
Details
Product Type:
Networks
Termination Style:
SMD/SMT
Resistor Values:
10 kOhms