 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (766141331GPTR7)
CTS Electronic Components 766141331GPTR7
PartNo:
766141331GPTR7
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 617
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 330ohms 14Pin 2% Bussed