 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (766141682GP)
CTS Electronic Components 766141682GP
PartNo:
766141682GP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 275
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 6.8Kohms 14Pin 2% Bussed
RoHS:Details
Product Type:Networks
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:6.8 kOhms