 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (766143101GP)
CTS Electronic Components 766143101GP
PartNo:
766143101GP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 348
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 100ohms 2% Isolated
RoHS:Details
Product Type:Networks
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:100 Ohms