CTS Electronic Components (766161105GP)
PartNo:
766161105GP
Manufacturers:
CTS Electronic Components
Qty:
352
Request Qty:
Description:
Resistor Networks & Arrays 1Mohms 16Pin 2% Bussed
Details
Product Type:
Networks
Termination Style:
SMD/SMT
Resistor Values:
1 MOhms