 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (766161121GPTR7)
CTS Electronic Components 766161121GPTR7
PartNo:
766161121GPTR7
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 796
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 120ohms 16Pin 2% Bussed