 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (766161152GP)
CTS Electronic Components 766161152GP
PartNo:
766161152GP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 783
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 1.5Kohms 16Pin 2% Bussed
RoHS:Details
Product Type:Networks
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:1.5 kOhms