CTS Electronic Components (766161471GP)
PartNo:
766161471GP
Qty:
363
Request Qty:
Description:
Resistor Networks & Arrays 470ohms 16Pin 2% Bussed
Details
Product Type:
Networks
Termination Style:
SMD/SMT
Resistor Values:
470 Ohms