CTS Electronic Components (766163182GP)
PartNo:
766163182GP
Qty:
243
Request Qty:
Description:
Resistor Networks & Arrays 1.8Kohms 2% Isolated
Details
Product Type:
Networks
Termination Style:
SMD/SMT
Resistor Values:
1.8 kOhms