 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (766163272GPTR7)
CTS Electronic Components 766163272GPTR7
PartNo:
766163272GPTR7
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 784
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 2.7Kohms 16Pin 2% Isolated