CTS Electronic Components (766163334GP)
PartNo:
766163334GP
Description:
Resistor Networks & Arrays 330Kohms 2% Isolated
Details
Product Type:
Networks
Termination Style:
SMD/SMT
Resistor Values:
330 kOhms