CTS Electronic Components (766163511GP)
PartNo:
766163511GP
Qty:
266
Request Qty:
Description:
Resistor Networks & Arrays 510ohms 16Pin 2% Isolated
Details
Product Type:
Networks
Termination Style:
SMD/SMT
Resistor Values:
510 Ohms