 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (766163820GP)
CTS Electronic Components 766163820GP
PartNo:
766163820GP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 633
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 820 16Pin 2% Isolated
RoHS:Details
Product Type:Networks
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:82 Ohms