 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (766163822GP)
CTS Electronic Components 766163822GP
PartNo:
766163822GP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 753
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 8.2Kohms 16Pin 2% Isolated
RoHS:Details
Product Type:Networks
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:8.2 kOhms