 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (767141471GP)
CTS Electronic Components 767141471GP
PartNo:
767141471GP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 888
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 470ohms 14Pin 2% Bussed
RoHS:Details
Product Type:Networks
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:470 Ohms