 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (767143201GP)
CTS Electronic Components 767143201GP
PartNo:
767143201GP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 908
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 200ohms 14Pin 2% Isolated
RoHS:Details
Product Type:Networks
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:200 Ohms