 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (767143560GPTR13)
CTS Electronic Components 767143560GPTR13
PartNo:
767143560GPTR13
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 1750
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 56ohms 14Pin 2% Isolated