 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (767161102GPTR13)
CTS Electronic Components 767161102GPTR13
PartNo:
767161102GPTR13
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 570
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 1Kohms 16Pin 2% Bussed