 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (767161103GPTR13)
CTS Electronic Components 767161103GPTR13
PartNo:
767161103GPTR13
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 2000
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 10Kohms 16Pin 2% Bussed