 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (767161104GP)
CTS Electronic Components 767161104GP
PartNo:
767161104GP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 452
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 100Kohms 16Pin 2% Bussed
RoHS:Details
Product Type:Networks
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:100 kOhms