 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (767161105GP)
CTS Electronic Components 767161105GP
PartNo:
767161105GP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 532
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 1Mohms 16Pin 2% Bussed
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:1 MOhms