 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (767161202GP)
CTS Electronic Components 767161202GP
PartNo:
767161202GP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 452
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 2Kohms 2% Bussed
RoHS:Details
Product Type:Networks
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:2 kOhms