 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (767161331GP)
CTS Electronic Components 767161331GP
PartNo:
767161331GP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 324
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 330ohms 16Pin 2% Bussed
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:330 Ohms