 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (767163105GP)
CTS Electronic Components 767163105GP
PartNo:
767163105GP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 452
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 1Mohms 16Pin 2% Isolated
RoHS:Details
Product Type:Networks
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:1 MOhms