 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (767163122GP)
CTS Electronic Components 767163122GP
PartNo:
767163122GP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 352
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 1.2Kohms 16Pin 2% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:1.2 kOhms