 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (767163154GP)
CTS Electronic Components 767163154GP
PartNo:
767163154GP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 934
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 150Kohms 16Pin 2% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:150 kOhms