 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (767163220GP)
CTS Electronic Components 767163220GP
PartNo:
767163220GP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 961
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 22ohms 16Pin 2% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:22 Ohms