 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (767163222GP)
CTS Electronic Components 767163222GP
PartNo:
767163222GP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 1032
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 2.2Kohms 16Pin 2% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:2.2 kOhms