 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (767163273GP)
CTS Electronic Components 767163273GP
PartNo:
767163273GP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 552
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 27Kohms 16Pin 2% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:27 kOhms