 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (767163392GPTR13)
CTS Electronic Components 767163392GPTR13
PartNo:
767163392GPTR13
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 570
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 3.9Kohms 16Pin 2% Isolated