 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (767163393GP)
CTS Electronic Components 767163393GP
PartNo:
767163393GP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 261
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 39Kohms 16Pin 2% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:39 kOhms