 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (767163470GP)
CTS Electronic Components 767163470GP
PartNo:
767163470GP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 374
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 47ohms 16Pin 2% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:47 Ohms