 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (767163470GPTR13)
CTS Electronic Components 767163470GPTR13
PartNo:
767163470GPTR13
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 1945
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 47ohms 16Pin 2% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:47 Ohms